Politieberichten - Week 38

20 sep 2012, 19:56Nieuws
schermafdruk 2021 01 06 092903
Een overzicht van de meldingen van de politie, team Tubbergen. Het betreft alleen lokale en korte berichten.
Een overzicht van de meldingen van de politie, team Tubbergen. Het betreft alleen lokale en korte berichten.
Donderdag 13-09-2012
Bij de politie is een anonieme brief binnengekomen met een aantal kentekens van mogelijke verdachte voertuigen in Geesteren en omstreken. De voertuigen zijn nagetrokken en er wordt tijdens surveillance uitgekeken naar enkelen hiervan. Dank voor de melding.
De dierenpolitie heeft een melding gekregen in Langeveen over dierenleed. Onderzoek wordt ingesteld.
Er is een snelheidscontrole gehouden aan de Zenderenseweg te Albergen. Van de 1.963 passanten zijn er 85 bekeurd. Hoogst gemeten snelheid was 118 km/u.
In verband met het project 'Schoolveiligheid' zijn er 2 bekeuringen uitgeschreven in Vasse rondom de basisschool.
Vrijdag 14-09-2012
Aan de Almeloseweg in Mariaparochie werd tussen 07.30 en 08.30 uur gecontroleerd in het kader van de landelijke verkeerscampagne 'Wij gaan weer naar school'. Van de 25 passanten bleek slechts 1 persoon in overtreding. Deze passagier werd bekeurd voor het niet dragen van de veiligheidsgordel.
Een bezoeker van een camping in Reutum meldde een bijtincident, waarbij zijn hondje was gebeten door een andere hond. De eigenaar van de bijtende hond zal door de politie worden aangesproken.
Zaterdag 15-09-2012
Door een passant werd gemeld dat aan de Oldenzaalseweg in Reutum een auto geparkeerd stond, met daarin 2 honden. De meldster vreesde voor een gebrek aan ventilatie. Agenten hebben de betreffende auto gecontroleerd, toen bleek dat de ramen van het voertuig deels geopend waren. Er was dus geen sprake van een gevaarlijke situatie voor de gezondheid van de dieren.
Via internet werd aangifte gedaan van diefstal van een fiets. Deze is in de nacht van vrijdag 14 op zaterdag 15 september weggenomen vanaf de Verdistraat in Tubbergen. In diezelfde nacht werd eveneens een fiets weggenomen vanaf de Marconistraat in Tubbergen. Ook hier werd aangifte van gedaan via internet.
Zondag 16-09-2012
Door agenten werd in de nacht van zaterdag 14 op zondag 15 september bij een discotheek in Reutum bemiddelend opgetreden naar aanleiding van een ruzie tussen enkele stappers.
In de vroege uren, rond 01.00 uur, werd er op de Hooidijk te Vasse een jeugdige fietser aangereden door een personenauto. Hij kwam ten val en had letsel aan zijn tand en lip. Zijn fiets is beschadigd. De veroorzaker reed door zonder te stoppen. Dit gebeurde binnen de bebouwde kom van Vasse, ter hoogte van de bakkerij aldaar. De veroorzaker reed het dorp Vasse in. Door een getuige is gezien dat in die omgeving op ongeveer hetzelfde tijdstip een auto reed. Het betrof vermoedelijk een VW Golf, waarvan de inzittenden mogelijk iets gezien hebben. De politie wil graag met deze personen, of andere getuigen van het voorval in contact komen. Zij worden verzocht telefonisch contact op te nemen via tel. 0900-8844 of anoniem met Bel M. via tel. 0800-7000.
Maandag 17-09-2012
Door een buurtbewoner in Tubbergen is een melding gedaan van een verdachte situatie. Twee mannen zouden interesse hebben in de woning van haar buren. De meldster zag de mannen wegrijden en heeft het kenteken genoteerd. De politie heeft het voertuig niet meer aangetroffen, maar is blij met de melding.
Laser-snelheidscontrole aan de Uelserweg van 07.00 tot 10.00 uur. Van de 47 passanten zijn er 11 bekeurd. Hoogst gemeten snelheid was 108 km/u.
Radar snelheidscontrole aan de Zenderenseweg te Albergen tussen 15.00 en 20.00 uur. Van de 1943 passanten zijn er 158 bekeurd. Hoogst gemeten snelheid betrof 147 km/u.
Dinsdag 18-09-2012
Via internet werd aangifte gedaan van diefstal van een fiets aan de Bruno van Ommenstraat in Tubbergen. De diefstal moet gepleegd zijn tussen zaterdagmiddag 14 september en de volgende ochtend.
Bij de basisschool aan de Bruno van Ommenstraat in Tubbergen werd gecontroleerd op overlastgevende jeugd. Er werden geen jongeren op en rond het schoolplein aangetroffen.
Agenten hebben een geldwagen met pech beveiligd op de Hardenbergerweg in Tubbergen. Nadat het geld was overgepakt in een ander geldvoertuig, kon de geldwagen worden afgesleept.
Een inwoonster van Manderveen meldde dat in de nacht van zaterdag 14 op zondag 15 september vernielingen waren gepleegd in de nabijheid van haar woning. Er werden o.m. palen uit de grond getrokken. De politie is op zoek naar de daders en vraagt mogelijke getuigen om zich te melden via tel. 0900-8844 of anoniem via Bel M. via tel. 0800-7000.
Aan de Oldenzaalseweg in Reutum werd melding gemaakt van een woninginbraak. Uit de woning zijn meerdere goederen ontvreemd, waarvan aangifte wordt gedaan.
Het project van de politie aangaande schoolveiligheid, in het kader van de landelijke campagne 'Wij gaan weer naar school' is in de gemeente Tubbergen afgerond. Er werd gecontroleerd in Tubbergen, Geesteren, Albergen, Langeveen, Fleringen, Manderveen, Vasse en Mariaparochie. Daarbij werden 259 passanten gecontroleerd op gebruik van gordels en kinderbeveiligingssystemen. Van hen zijn 14 personen bekeurd, omdat zij dit niet voor elkaar hadden. Ook werden 2x op snelheid gecontroleerd nabij scholen. Van de 687 gecontroleerde voertuigen, overschreden 189 de maximumsnelheid en werden derhalve bekeurd.
Woensdag 19-09-2012
Door een school in de gemeente Tubbergen werd gemeld dat een leerling in het bezit van vuurwerk was betrapt. Agenten zijn naar de school gegaan en hebben met het desbetreffende kind gesproken. Omdat het om een geringe hoeveelheid ging, die (nog) niet afgestoken was, bleef het bij een waarschuwing. De ouders van de jongere werden ingelicht.
Verschillende houders van jachtaktes in de gemeente Tubbergen werden door de politie gecontroleerd op naleving van de voorschriften die met het wapenbezit gepaard gaan.
Door het verkeershandhavingsteam van de politie Twente werd een snelheidscontrole uitgevoerd op de Tubbergeresweg, van 10.05 tot 15.30 uur. Van de 1.868 passanten reden er 118 te hard. De hoogst gemeten snelheid was 126 km/u, waar 80 km/u de limiet is.
Door de politie werd wederom gecontroleerd op overlastgevende jeugd op het schoolplein van de basisschool aan de Bruno van Ommenstraat in Tubbergen. Evenals voorgaande keren werd geen jeugd aangetroffen. De politie blijft bij herhaling controleren op verschillende locaties, in de hoop zodoende baldadig gedrag terug te kunnen dringen.
loading

Loading articles...

Loading