Voetbal- en handbalvereniging De Tukkers in Albergen heeft vanmorgen een speciale bijeenkomst georganiseerd in de kantine om de omgekomen Duncan Ensink te herdenken. Deze speler van het B3-elftal van de club, kwam gisterochtend om het leven bij een ongeluk.
De auto waarin de 15-jarige jongen zat, reed tegen een pijler van een viaduct nabij Bornerbroek en vloog daarna in brand. De bestuurder is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De speler van De Tukkers werd later in de auto aangetroffen.
In de kantine van De Tukkers konden leden vanochtend met elkaar praten en een condoleanceregister tekenen. Alle voetbal- en handbalwedstrijden voor dit weekend zijn afgelast.
Bij carnavalsvereniging Alberger Bökke is vanmiddag een soortgelijke bijeenkomst
. Ook daar zijn alle activiteiten voor dit weekend afgelast. Het bestuur is nog in gesprek over wat er met de activiteiten moet gebeuren die nog gepland staan voor de komende tijd en zal morgen met het besluit hierover naar buiten treden.