
Vandaag stond de wedstrijd tegen SDOL uit Luttenberg op het programma voor het eerste elftal van VV Langeveen. SDOL staat als nummer 8 op de ranglijst en Langeveen 1 staat op de 7e plaats. Maar de voorsprong van de Langeveners is echter zo groot dat deze niet meer ingehaald kunnen worden.
De aftrap was om 14.00 uur onder zonnige omstandigheden. In het eerste bedrijf was Langeveen 1 beduidend de ploeg met het betere spel en met meer druk. De voorsprong liet dan ook niet lang op zich wachten. Een steekbal van achteruit die goed mee werd genomen door Mart Leus. Hij was niet egoïstisch en legde af op Simon Schroder. Die bleef kalm en schoot de bal tegen de touwen. SDOL kwam even later nog met 10 man te voetballen, doordat de verdediger zijn tweede gele kaart pakte.
In de tweede helft kwam Langeveen 1 meer aan voetballen toe, al bleef SDOL af en toe gevaarlijk met een counter. Mart Leus kreeg nog een grote kans, maar schoot over. Even later maakte hij dat weer helemaal goed, na een ingooi. Mart nam aan, kapte weg en schoot de bal snoeihard in de lange hoek.
Langeveen 1 speelde de wedstrijd goed uit met geen risico en zo waren de 3 punten 'in the pocket'. Leuk feitje is dat Remco Kroeze weer zijn rentree maakte na een jaar afwezigheid i.v.m. een blessure.
Volgende week staat de uitwedstrijd tegen Sportlust Vroomshoop het programma. De aftrap is om 14.00 uur op sportpark De Bosrand in Vroomshoop.