Reutum 1 laat zevenklapper optekenen

10 feb 2019, 18:19Sport
vv reutum 2018 2019 e1540741945864
VV Reutum
Het eerste elftal van VV Reutum heeft vanmiddag met 1-7 weten te winnen bij titelkandidaat Eilermark.
De beginfase was het Eilermark dat het spel wilde dicteren. Dit resulteerde dan ook in de eerste grote kans. Een voorzet vanaf rechts werd echter net over geschoten door de spits van Eilermark. Reutum 1 stond echter goed en gaf daarna nog maar weinig weg.
Na een halfuur spelen werd Reutum 1 voor het eerst echt gevaarlijk. Mark Morskieft werd vrij gezet voor de goal na een goede steekpass, maar zijn poging raakte de lat. Sam Holsink was hierna ook dichtbij maar zijn inzet werd gepakt door de keeper.
Enkele minuten later kreeg Eilermark een penalty na een lichte schouderduw. Deze werd binnen geschoten en hierdoor keek Reutum 1 tegen een achterstand aan. Toch kwam het weer snel op gelijke hoogte. Mark werd neergelegd in het strafschopgebied en Stijn Slaghekke schoot raak.
Op slag van rust kwam Reutum 1 ook nog eens op voorsprong. Stijn Slaghekke maakte zijn tweede van de middag uit een vrije trap.
De tweede helft liep Reutum 1 al snel uit. Stijn Slaghekke wist zijn middag te bekronen met treffer drie vanuit een strafschop en treffer vier maakte hij goed af na zelf de bal onderschept te hebben. Mark Morskieft was daarna het einde van een mooie aanval. Sam Holsink wist zich prachtig vrij te spelen en gaf een steekbal op Stijn Slaghekke. Die gaf voor op Mark Morskieft en deze schoot hij hoog binnen.
Sam Holsink wist hierna zelf ook nog twee keer te scoren. Eerst op aangeven van Stijn Slaghekke en daarna na een mooie bal van Ron Brunninkhuis.
Zo eindigde de middag in een gloedvolle overwinning voor de Reutummers. Een wedstrijd waarin mooie goals werden gemaakt, maar waarin er ook als team werd gewerkt en verdedigd voor een goed resultaat.
Volgende week staat voor Reutum 1 de thuiswedstrijd tegen Saasveldia op het programma. Om 14.00 uur wordt er afgetrapt.
loading

Loading articles...

Loading