
Het ging gisteren niet zoals gehoopt tegen titelkandidaat Nijhuis Telecom/Sudosa-Desto. Het eerste team van Tornado kwam - gezien de uitslag - duidelijk tekort. Trainer/coach Gerjan Heerkes blikt terug.
"Gisteravond speelden we een wedstrijd, waarin we het niet voor elkaar kregen om in de wedstrijd een constant basisniveau te spelen. En als je dat in Assen niet voor elkaar krijgt, dan weet je dat het een moeilijke avond gaat worden."
"Als we in de 1e set het setpunt op 23-24 benut hadden, dan... Dan hadden we wellicht een andere wedstrijd gespeeld, maar de reden dat de zin met "als" begint, geeft al aan dat dat niet lukte. De thuisploeg pakte de eerste set en de rest van de wedstrijd maakten wij domweg te veel fouten om er een wedstrijd van te maken."
"De setstanden geven het ook duidelijk aan, als je de 20 niet haalt, is het een duidelijk verhaal. We hadden op meer gehoopt, maar eens te meer blijkt dat hoop vaak uitgestelde teleurstelling is. Even flink met de kop schudden en maandag gaan we verder met ontwikkelproces van onze jonge ploeg. Zaterdag wacht VC Sneek 2 op ons. Nieuwe ronde, nieuwe kansen!"